Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Marian Szczerba

Dane podstawowe

Częstochowski Oddział Przewodników PTTK im. Jana Długosza w Częstochowie
Wiek: 84
Na FORUM piszę jako: marian
Liczba moich wiadomości na FORUM: 0

Uprawnienia

Instruktor Przewodnictwa, przewodnik beskidzki, przewodnik Sudecki, przewodnik świętokrzyski, przewodnik jurajski, pilot wycieczek, organizator turystyki, przewodnik po terenie Parków Narodowych: Ojcowski, Pieniński, Babiogórski oraz Bieszczadzki, w okresie XV kadencji (2001 - 2005) członek Zarządu Głównego PTTK) - członek Zespołu d/s Kontaktów Zagranicznych.

Opis

Zaniepokojony jestem brakiem - na stronie Urzędu Gminy Cedynia - jakiejkolwiek informacji na temat turystyki i krajoznawstwa. Jest owszem zakładka sugerująca temat turystyki oraz krajoznawstwa. Jest temat "szlaki turystyczne" i ... pusta kartka. A tyle jest w gminie. Choćby rezerwaty przyrody. Aż prosi się zdjęcie z tego tematu. To masa zdjęć z imprez zrobionych dla ... taniej popularności. A, inne zagadnienia: ( zachować od zapomnienia) - gdzie znajdowała się przeprawa (prom) w Osinowie - zaraz po wojnie którędy można było przejechać do Polski. Most kolejowy w połowie był zniszczony - od strony Niemieckiej! Czy nie można postawić w tym miejscu słupa czy tablicy informacyjnej?

Natomiast w temacie szlaków mam propozycję utworzenia krótkiego szlaku, np, żółtego z Bielinka do Osinowa- z tablićą w miejscu gdzie był przerwany wał jest to o tyle istotna sprawa, że jeszcze żyją osoby pamiętające tamte wydarzenia i czasy! Warto!

Do tego użytkownika można wysłać maila. Tylko zalogowani użytkownicy z zarejestrowanym adresem e-mail mogą to zrobić.

Powrót do listy