Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Konkurs - wreszcie
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-07-20 17:35:57

Witam!!!

Jako pierwsze słowo mógłbym rzec: Ufff... :-)

Po 4 miesięcznym poślizgu wreszcie są nagrody w trzecim etapie "Konkursu Wiedzy o PTTK". Teraz już mogę ujawnić, że poślizg wcale nie był winą ani moją, ani nawet nikogo z PTTK, tylko tzw. czynników niezależnych. Po prostu zależało nam bardzo aby nagrodą było wyśmienite wydawnictwo, które jednak ukazało się z pewnym poślizgiem w stosunku do planów. Jednak - z zadowoleniem stwierdzam - że oczekiwanie mamy za sobą. Gdy wróciłem z urlopu na moim biurku czekały pachnące jeszcze farbą drukarską książki, które jutro osobiście wyślę do zwycięzców. Tym wydawnictwem jest naprawdę wyśmienita książka Stanisława Skibnickiego "Szkoła Turystyki Górskiej". Skąd wiem, że wyśmienita? Bowiem przyznam się, że jak tylko złapałem pierwszy egzemplarz pochłonąłem go z zapartym tchem. Naprawdę świetna pozycja!

Jako rekompensatę za zwłokę postanowiliśmy dorzucić najnowszy "Katalog obiektów PTTK". Duże i kolorowe wydawnictwo opisujące niemal 200 obiektów PTTK w całej Polsce. Nieocenione w czasie włóczęgi po kraju.

Więcej szczegółów na temat zakończonego już 3-go etapu "Konkursu Wiedzy o PTTK" znajdziecie tutaj:
http://www.pttk.pl/konkurs/wyniki/index.php?co=wyniki_pttk

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?