Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Wielka Zabawa 824m w Dużej GOT
Autor: Tomek Dygała
Data: 2004-07-02 09:37:54

wszystko cacy ale to jest trochę takie balansowanie na granicy regulaminu, gdzie jednak jest mowa łącznie o dwóch wycieczkach, fakt że mogą być przerywane - i tu jest pole do popisu dla uczniów Mistrza Falandysza :-) .

zresztą daję fragment ze stronki:

7 Poszczególne stopnie GOT PTTK w kategorii dużej zdobywa się przez odbycie dwóch wycieczek wielodniowych według poniższych zasad:

komentarz:
Trasa powinna prowadzić przez co najmniej 7 punktów pośrednich, dowolnie wybranych z wykazu znajdującego się w II części Tras punktowanych do GOT PTTK.
Zdobycie dużej GOT wymaga od Ciebie wymyślenia sobie trasy wielodniowej (czyli conajmniej 2 dniowej - piszę to nie bez znaczenia, bowiem zagęszczenie punktów w Beskidzie Śląskim albo Sądeckim i Gorcach pozwala taką trasę zrobić w 2 - 3 dni) i przejścia w jej trakcie przez 7 punktów które sobie samemu dobierasz z listy określonej w regulaminie. Ważną zmianą w stosunku do starego regulaminu jest to że dopuszczalne są nieciągłości trasy zarówno w czasie jak i w przestrzeni - czyli można sobie podjechać, można sobie zrobić np. kilkudniową przerwę w wycieczce.

pzdr.
Tomek D

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?