Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Wielka Zabawa 824m w Dużej GOT
Autor: ~ondre
Data: 2004-07-01 18:39:27

Witam!
Tak, kontynuję moje zdobywanie dużej GOT w tym roku, w duzej mierze kozystając z porad przyjaciół,czytających tę właśnie stronkę. Mam już pierwszą wielodniową wycieczke wychodzoną, teraz jestem w trakcie wykonywania drugiej. Postanowiłem zaliczać wszystkie punkty pośrednie, idąc od granic Beskidu Śląskiego, czyli najbliżej od mojego miejsca zamieszkania. teraz najbliższym punktem byłaby Wielka Zabawa 824m, albo Zabawa 824m na niektórych mapach. Tylko że na tą górkę nie prowadzi żaden szlak. Myślałem że mam stare mapy, kupilem więc nową a tam też nie ma żadnego szlaku. W regulaminie jest zaznaczona Ot taka górka koło Soli, Milówki i Rajczy. Po co komu taki punkt pośredni, kto to wymyślił. Czy tu ktoś się nie pomylił z nazwami w regulaminie? Jest tam oznaczona BZ01.14, tak jakby szlaki szły z Rycerki, Milówki,Soli, Kiczory, ale tam ich na pewno nie ma!!!
Prosiłbym wszystkich którzy zaliczali ten punkt i dali ksiazeczkę do weryfikacji o krótką odpowiedź na ten temat. Lub o pokierowanie mnie do kompetentnej osoby.
Z turystycznym pozdrowieniem Andrzej
ondre@op.pl

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?