Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Co w Sudetach?
Autor: Basia Z.
Data: 2004-06-28 16:10:30

>> Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz i jak, problem mojej wypłaty, który jak widzę Cię gnębi, ma się do do upadku turystyki w Sudetach...

Nijak (ja tylko tak dla poddżierżania razgowora). ;-) ;-)

Twoja wypłata mnie wcale nie gnębi, co najwyżej moja ;-)

Sprawa rzekomego "upadku" turystyki nie jest prosta. I wszyscy chyba wiemy że nie ma na nia żadnych łatwych recept.

Ja osobiście widzę to tak że nie ma żadnego "upadku" turystyki a tylko zmienia się jej forma.

Ludzie wolą wędrować w góry samodzielnie, wolą spać w prywatnych kwaterach, gdzie za ten sam lub wyższy standard niż w schroniskach płacą mniej.

Nie ma co załamywać rąk na upadkiem nierentownego schroniska, widocznie upadło bo nie było potrzebne (i tu się z Tobą zgadzam).

Nioe ma co załamywac rąk nad tym ze brak grup do prowadzenia, widocznie nie było zapotrzebowania, lub przewodnik ględził.

Tam gdzie schroniska sa monopolistami - mogą windować wyższe ceny (34 zł wczoraj na Hali Gąsienicowej, nie licząc zniżek).

Ja jestem przeciwna monopolom - a schroniska PTTK mają w Tatrach monopol, spróbuj wybudować schronisko prywatne na terenie TPN.

Do spania w tatrzańskich schroniskach nikt nikogo nie zmusza - to fakt (ja uważam, że Tatry są na tyle małe że wszędzie da się dojść w przeciągu jednego dnia i ze schronisk tam nie korzystam), ale sam chyba przyznasz ze stanowi to dość znaczne utrudnienie.

I w tym sensie PTTK jest tam monopolistą.

Pozdrowienia.

Basia

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?