Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Co w Sudetach?
Autor: Basia Z.
Data: 2004-06-28 15:28:13

Pracuję w budżetówce i wcale się tego nie wypieram.

Ale jednocześnie, jak już wielokrotnie miałes okazję zauważyć nie jestem wolenniczką wolnego rynku we wszystkich jego przejawach.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi europejski niż amerykański model gospodarki, gdzie więcej zjawisk jest regulowanych przez prawo niż przez wolny rynek (w stosunku do USA).

Natomiast - fakt - Tyy pracujesz w stowarzyszeniu, które jest (wiem ze niekiedy pośrednio) włascicielem schronisk górskich. I również Twoje zarobki sa finansowane z tego co zapłaca turyści w schroniskach (moje - z tego co zapłaca podatnicy).

Ja się nie boję kunkurencji i chętnie oferowałabym swoje usługi w outsourcingu (być może nawet zarabiałabym wiecej), niestety nie de mnie to zależy.
Moje usługi zawsze będą administracji potrzebne, a nawet coraz bardziej potrzebne.

Ty jesteś za wolnym rynkiem, wiec proszę - niech PTTK "uwolni" schroniska, te które mają paść - niech padną, może je ktoś wykupi i będzie tam mozna przenocowac po niższej cenie.
Te które nie zarabiają na siebie - widocznie nie są potrzebne.

Tylko z czego wtedy bedzie finansowana Twoja wypłata ?

Pozdrowienia.

Basia

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?