Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Obżarstwo
Autor: Henek
Data: 2004-06-03 10:02:45

Tak się składa Lechu że bywałem na górskich obozach wędrownych. Do dziś pamiętam te bochny chleba przerabiane na kanapki na drogę. Twierdzenie że można za taką cenę dostać nocleg, śniadanie i obiadokolację kategorii 'lux' na dodatek jeszcze wyżerkę na drogę jest dla mnie demagogią. Gdybyś napisał że spotkało Cię coś takiego raz czy dwa to dałbym temu wiarę.
Tak się skałada że miałem okazję bywać w obiektach o bardzo różnych standardach w kraju i zagranicą. I bywało bardzo różnie, najczęściej w niewielkim stopniu wiązało się to z standardem oboiektu. Czasmi bywały to śniadania gdzie faktycznie można się było najeść i jeszcze coś zostawało, czasami porcje były iście odchudzające. W zeszłym roku byłem np. w hotelu w zamku w Valticach, śniadania były tam okropnie mierne, spałem też w małym pensjonacie w okolicach Bitova, żarcie nie dość że było dobre, to jeszcze dużo. Nocleg kosztował tam dwa razy taniej niż w Valticach ( lecz i tak nie było to 250 KC lecz trochę więcej ).

Henek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?