Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Szlaki znakowane ogłupiają!
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-01-15 17:15:24

> Ten atak mozemy zrzucic na karb odwiecznej antypatii przewodników
> studenckich do przodowników GOT i odwrotnie.

Pudło Drogi Kolego SKPB-olu... ;-)
Bałem się Was zanim jeszcze wiedziałem co to jest Przodownik GOT. A właśnie SKPB Lublin szczególnie zapadło mi w pamięć.

Były to lata 1995 i 1996. Miałem wtedy okres intensywnego krzalowania po całych Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Wybierałem najdziwniejsze i najdziksze szczyty, po czym zdobywałem je od najbardziej absurdalnej strony - byle więcej krzaków, jarów i jeżyn.

Nie wiem jak to się działo - ale NA KAŻDYM, nawet najdzikszym szczycie znajdowałem małą karteczkę złożoną na 4 i przyciśniętą kamieniem z napisem SKPB Lublin, datą (najczęściej sprzed kilku dni) i dwoma nazwiskami. Strasznie deprymujące. Choć też trochę bezmyślne...

Potem już tylko było gorzej... ;-)
Przykład traktowania przez SKPB-li reszty świata masz nawet w swoim liście - imputujesz mi na dzień dobry chodzenie tylko lub głównie po szlakach. Oj, zdziwiłbyś się...

No dobra. Ale proponuje abyśmy skończyli te wygłupy i przeszli do dalszych dyskusji. Kuba!!! Dawaj jakiś nowy temat! :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?