Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Szlaki transeuropejskie
Autor: ~Maria Lunderius
Data: 2004-04-03 20:54:41

To wlasnie z era trafilam na strony PTTK, bo po wieloletnim pobycie na drugiej polkuli ma wielka chetke na wedrowki po Europie, w tym po starym kraju, wybralam sobie szlak nadmorski i... pestka, bo nawet znajac jezyk polski nie jestem w stanie rozszyfrowac ktore z polskich szlakow wchodza w sklad E9.
Z zapoznania sie z opublikowanymi (w podziale wojewodzkim - ludzie, zlitujcie sie, ktory turysta, zwalszcza zagraniczny, ma ochote zapoznawac sie z polskim administracyjnym podzialem terytorialnym ???) szlakami, wychodzi mi, ze akurat odcinki wchodzace wskald E9 sa pominiete - czy w ten sposob europeizujemy sie i zachecamy do nowych odkryc/skojarzen itp itd i polskich i zagranicznych turystow? W ogole cala strona PTTK robi na mnie wrazenie biurokratyczne - zbudowana nie z punkty widzenia potrzeb i interesow tyrystow tylko na podstawie biurokratycznych nawykow.
A szkoda.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?