Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Spis Krajoznawców
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-27 10:28:40

Witam!!!

Rozmawiałem przed chwilą z Komisją Krajoznawczą. Uzyskałem następujące wyjaśnienia:

Przyczyny braku danych w spisie mogą być dwie:
1) Niezweryfikowanie przez Instruktora uprawnień uzyskanych przed 1992 rokiem.
2) Nieprzysłanie akt przez Regionalne Kolegium Intruktorów Krajoznawstwa.
Czasami RKIK wnosi o pilne przyznanie numeru legitymacji (bo np. chcą wręczyć legitymacje na zbliżającej się uroczystości oddziałowej), a akta obiecują nadesłać w późniejszym terminie. Nie trzeba dodawać, iż akta takie dochodzą z bardzo dużym opóźnieniem albo w ogóle. Stąd w spisie jest mnóstwo pustych miejsc z przyznanym numerem, ale bez danych osobowych. Komisja Krajoznawcza zatem nie będzie juz ustępowała prośbom działaczy z terenu - teraz najpierw przysłanie papirów - potem dopiero nadanie numeru.

Wszystkich, którzy nie znaleźli się w spisie, a są IK - prosimy o przysłanie swoich uwag do Komisji Krajoznawczej (może być mailem) - poczta[małpa]kkraj.pttk.pl.

I jeszcze uwaga prywatna:
Czasami przysłanie swoich uwag bezpośrednio do adresata i uzyskanie od niego wyjaśnień jest skuteczniejszą metodą działania niż wylewanie kubła pomyj na wszystkich na forum słowami "bałagan", "olewanie", "niekompetencja" itd.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?