Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Konkurs
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-04 09:37:57

Witam!

Nie wiem do jakiego admina wysłałeś maila z zapytaniem - ja w każdym bądź razie nie otrzymałem od Ciebie, Łukaszu, żadnego maila.

Wysyłką nagród w drugiej edycji konkursu zajmuje się Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej, który jest fundatorem nagród. Pewne opóźnienie (za które bardzo przepraszam) wynikło z tego, iż jury w drugiej edycji nagrodziło sporą liczbę osób. Miesiąc trwało zanim zebraliśmy adresy wszystkich - spora częśc maili podanych przy rejestracji okazała się nieaktualna i trzeba było dzwonić do ludzi. Nie zawsze udało sie wszystkich zastać w domu i stąd tyle czasu to zajęło.

Zebrane adresy przekazałem do COTG, skąd uzyskałem zapewnienie, że nagrody zostały wysłane pocztą w dniach 23-25 lutego.

Ze swojej strony postaram się skontaktować z COTG i upewnić się, że wszystkie przesyłki zostały wysłane i nie nadszedł żaden zwrot.

W trzeciej edycji - podobnie jak w pierwszej - wysyłka nagród zajmę się osobiście i zapewniem, że żadnych problemów nie będzie.

I jeszcze odpowiadam na wątpliwości jednego z dyskutantów a'propos faktu druku wydawnictwa o Sudetach przez prywatną firmę, co ma być kryterium bycia lub nie wydawnictwem PTTK. Jeżeli przyjąć takie kryterium za sensowne, to wydawnictwami PTTK nie są również np. "Gościniec PTTK", tudzież "Ziemia".

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?