Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Turysta Przyrodnik
Autor: Jurek
Data: 2004-02-23 14:02:16

Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że zdobywanie odznak powinno być zabawą, dodałbym pewną formą promocji, a może tylko wspomnieniem po odbytych wycieczkach. Jeśli w regulaminie jest napisane, że ma być pieczątka to po jakiego licha nadgorliwi działacze psują tę zabawę.

Jeśli ktoś będzie chciał oszukiwać, że zwiedził jakiś konkretny park czy obiekt to pozostawmy to sprawie jego sumienia. Zwiększenie liczby pieczątek czy innych abstrakcyjnych cudów wcale nie zwiększy prestiżu danej odznaki ani sprawi, że od tego momentu wszyscy będą ją zdobywać uczciwie.

A tak na marginesie, jeśli ktoś spędził cały dzień na wycieczce po najmniejszym naszym Ojcowskim PN, przechodząc szlakiem od wsi Wola Kalinowska przez dolinę Sąspówki, zwiedził w trakcie tej wycieczki Jaskinię Łokietka, następnie Muzeum OPN, ruiny zamku ojcowskiego to czy według regulaminu zwiedził już OPN czy go tylko odwiedził ? bo pieczątek już jest wymagana ilość.

Pozdrawiam
Jurek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?