Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Instruktorze Krajozn. pomóż!!!
Autor: ~Lu
Data: 2004-02-07 23:37:37

moje pytanie może być głupie, Paweł Dudzik tłumaczył mi dziś, że moje pytania są głupie, więc możliwe ze zadawane pytanie rzeczywiście jest głupie. no ale cóz, szczerze mówiąc to poczytałam sobie troche forum i mam o was wyrobione zdanie, nie zależy mi co sobie pomyślicie, chce tylko znać odpowiedz. Chodzi mi o WOK.
http://www.pttk.com.pl/Pl/regulaminy/reg_WOK.htm
napisane jest ze mam na stopień brązowy zaliczyć wymaganą liczbę obiektów, z poszczególnych grup, z 6 grup, tak samo stoi w mojej książeczce, choć jest dość stara. używając przeglądarki google - czegoś sie jednak uczę Paweł, znalazłam trasy:
http://www.pttk.com.pl/Pl/regulaminy/reg_WOK.htm
i wyszczególnione jest 7 grup obiektów, dodana jest grupa pomników. moje pytanie jest wiec nastepujące: czy mam odbyć trasę spacerując i zbierając potwierdzenia przez 6 grup obiektów, czy przez 7 ????
licze że ktoś mi pomoże i że obejdzie sie bez awantur, wzajemnych utyskiwań i zapewniania o wiecznej miłości do znienawidzonego PTTK-u.
pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?