Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: problem z weryfikacją GOT
Autor: any
Data: 2004-01-15 17:08:22

> ... Nie byl do dzis.

Ale to akurat nie jest argumentem za czy przeciw byciu dzieci w górach. Ja nie zakładam, że moje dzieci pozostaną na zawsze wierne górom - Ola uwielbia wodę, może godzinami siedzieć w basenie, próbowała latać na paralotni, uczęszcza na zajęcia plastyczne do zakopiańskiej "Jutrzenki" i ma wiele innych zainteresowań, z Basi Belfegorem przegadali ze dwie godziny na temat przyrody, a z chłopakami o grach komputerowych (Basiu podziękuj od nas Maćkowi za pomoc przy Toy Story :-) ), ale przed wszystkim jest normalną dziewczynką, która uwielbia swoje lalki. Podobnie jest z młodszym Radkiem.

> a z tego co widzial w wieku 7-10 lat niewiele pamieta

I nic dziwnego, czas robi swoje, będę bardzo szczęśliwy jeżeli moje dzieci pójdą w moje ślady, ale jeżeli wybiorą inną forme aktywności (oczywiście akceptowalną społecznie) nie będę rozdzierał szat. Na razie pokazuję moim dzieciom, to co mi najbardziej odpowiada, ale nie będę im ograniczał wyboru.

pozdrawiam
any

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?