Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Tajni agenci w PTTK
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2004-01-04 10:16:22

Może jestem ślepy, albo mam kłopoty z koncentracją, ale po długich poszukiwaniach nie znalazłem na stronie PTTK niczego o przodownikach i znakarzach. Może to jacyś tajni agenci, o których lepiej nie rozpowiadać, bo można zdradzić jakieś tajemnice organizacyjne?
Otwieram rozdział "PTTK jako organizacja" i czego tu nie ma? Wszystko o wszystkim: o członkach o władzach, o statutach i regulaminach organizacyjnych, o ośrodkach i muzeach, a nawet o przewodnikach, którzy formalnie nie uzyskują uprawnień w PTTK, a o przodownikach i znakarzach ani słowa!
Otwieram rozdział "Turystyka aktywna" i okazuje się, że jest tam tylko trzy po trzy o niektórych nielicznych formach działalności PTTK. Przodownicy i znakarzy nie są tu "aktywni". Nie są też aktywni piechurzy i narciarze, że nie wspomnę o innych licznych dyscyplinach. nawet wzmianki, że istnieją.
Otwieram rozdział "Życie PTTK" i okazuje się, że żyją tylko nieliczni. Jest nawet tekst "Być przewodnikiem" i wykaz imprez przewodnickich. A fakt życia przodowników i znakarzy pozostaje pod znakiem zapytania. A może nasz sławny ZG wstydzi się ich istnienia?
Pozdrowienia dla tajnych agentów PTTK i ich mocodawców.
Piotr

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?