Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Jaka pora roku - taka wędrówka
Autor: Ewa Polańska
Data: 2003-12-04 10:34:17

Jak mozna klasyfikowac gory w takich kategoriach;-(( Ja wprawdzie najbardziej kocham Sudety i tam najczesciej wedruje, choc Beskidy tez nie sa mi obce, ale to pytanie nasunelo mi na mysl pytanie kierowane czasem do dzieci "kogo bardziej kochasz..mame czy tate" Nie mozna stawiac takich pytan. Gory niskie i srednie, poza wysokimi, bo te rzadza sie wlasnymi kategoriami z uwagi na brak lasu, sa piekne o kazdej porze roku. Za kazdym razem inne. Wiosna radosne, bijace po oczech swiaza zielenia i grajace pelnymi wody potokami; latem uspione stojacym powietrzem w upalne dni lub grozne podczas popoludniowych burz; jesienia, mimo iz spiewajacych ptakow coraz mniej, przynoszace radosc ludziom umiejacym rozrozniac i czuc kolory wszystkimi zmyslami; a zima kojace nerwy swa biala monotonnoscia i cieszace tysiacem iskierek skrzacych w sloncu.
Zadano pytanie , kiedy gory sa najpiekniejsze, a nie , kiedy wedrowka po nich jest najpiekniejsza. Bo do tego aspektu trzeba dodac jeszcze warunki atmosferyczne, ktore czsami z najpiekniejszych gor zrobia potwora, ktory bedzie snil sie dlugo.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?