Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Bazy PTTK na Ukrainie, co z ni
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-11-26 11:56:56

Witam!!!

Piotrze Drogi! To nie jest takie proste. Teoretycznie w mojej umowie o pracę, a konkretnie w załączniku do niej o tytule "Zakres obowiązków" jest napisane m.in., że powinienem systematycznie przeglądać grupy dyskusyjne oraz serwisy tematyczne w celu wyszukiwania informacji i ocen dotyczących PTTK oraz w razie potrzeby udzielać wyjaśnień. Zatem to teoretycznie ja jestem tym pracownikiem (urzędasem), o którym piszesz.

Tyle tylko, że jest małe ale:
1) Nie mogę wypowiedzieć się na temat, o którym nie mam wiedzy.
2) Moje wypowiedzi powinny być konsultowane z osobami właściwymi w ZG PTTK do zajmowania się danym tematem.

A te dwa problemy nie są takie trywialne do usunięcia. Weźmy dla przykładu te nieszczęsne bazy. Cóż mogę odpowiedzieć więcej ponad to, co już napisała Basia? Z powodu niesolidności strony ukraińskiej musieliśmy sie wycofać. Udało nam sie nie utopić w przedsiewzięciu ani złotówki i pieniądze te przynajmniej w teorii wróciły do środowiska akademickiego. Szczegółów tej "niesolidności" po prostu nie znam, bo nie ja się tym tematem zajmowałem. Jurek Kapłon - dyrektor COTG - który bezpośrednio nadzorował cały projekt, zagląda czasami na to Forum i skoro w tym temacie się nie odezwał, oznacza to zapewne, że nie ma za bardzo więcej o czym gadać. Do tematu baz na Ukrainie być może wrócimy w przyszłości.

Zarówno tutaj, jak i na innych forach na ile umiem - wyjaśniam pewne kwestie. Z definicji co prawda nie odpowiadam na posty agresywne w tonie, anonimowe tudzież autorstwa troli. Czasami w wyjaśnieniach uprzedzają mnie koledzy kompetentniejsi. Np. wiem, że jeśli tu lub na preclu padnie pytanie o GOT, to w przeciągu paru godzin zareaguje Tomek Dygała i dużo bardziej kompetentnie objaśni wątpliwości. Więc się nie wyrywam przed orkiestrę - bo po co?

Także przy całym szacunku zarówno dla Forumowiczów, jak i dla swoich obowiązków - czasami nie jestem po prostu w stanie zabrać kompetentnie głosu. Rzec mogę, że ja tu tylko sprzątam... ;-)

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?