Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Bazy PTTK na Ukrainie, co z ni
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2003-11-26 11:33:57

>To Forum jest forum dyskusyjnym. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na pytania tutaj zamieszczone.

Piszesz Łukaszu o obowiązku urzędowym. Oczywiście PTTK to nie urząd. Odpowiadanie na pytania to kwestia kultury, a brak odpowiedzi to ...
Postawa strusia i udawanie, że nikt nie pytał nie najlepiej świadczy o władzach PTTK. Jeżeli nikt z pracowników nie ma za zadanie śledzenia, co się w Polsce i środowisku dzieje, to świadczy o tym, że stworzono tylko pozory sprawnego działania, które tak naprawdę to są jedynie przykrywką dyletanctwa. Jeżeli pracownicy uważają się za fachowców, a działacze bujają w obłokach, to pracownicy sami powinni się za to zabrać, bez wskazywania palcem. Rozumiem Łukaszu, że jesteś szeregowym pracownikiem, ale chyba jest jakiś kierownik, który potrafi chyba myśleć i podejmować decyzje. A może uważa się za urzędnika? W sumie ta cała sytuacja daje dużo do myślenia o stylu pracy działaczy i pracowników ZG. Zanim zacznie się wielkie reformy, czas na drobne kroczki, które oczyszczą atmosferę i przygotują grunt pod większe.

Pozdrowienia dla ślepych
Piotr

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?