Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Czy sa za to punkty??? - OTP
Autor: Jurek
Data: 2003-11-14 01:58:57

Jak już łaziłeś po mieście Warszawa to może warto było zapoznać się z regulaminem Warszawskiej Odznaki Krajoznawczej by to łażenie miało większy sens:
http://www.pttk.pl/pttk/przepisy/index.php?co=ro_wok

a poważnie podzielam to co powiedział Piotr ale przez teren Warszawy przebiega zapewne niejeden szlak którym można stolicę przejść wzdłuż i wszerz, i kilometry przebyte tymi szlakami z pewnością będzie można zaliczyć do punktacji. Tak sądzę ale nie jestem ekspertem w tym temacie.

Regulamin mówi:
6. Na OTP zalicza się wycieczki piesze (1km=1pkt.) odbywane na terenach nizinnych i wymienionych terenach wyżynnych kraju: Góry Świętokrzyskie, Masyw Ślęży, Pogórze Karpackie i Sudeckie, Góry Stołowe, Opawskie i Kaczawskie oraz na terenach kotlin: Jeleniogórskiej, Kłodzkiej, Żywieckiej, Nowotarskiej i Sądeckiej.
7. Powtórzenie trasy lub jej odcinka, niezależnie od kierunku, nie jest zaliczane przy ubieganiu się o ten sam stopień OTP.
8. Na OTP zalicza się zwiedzanie miejscowości według punktacji podanej w załączniku nr 2. Przodownik Turystyki Pieszej w czasie weryfikacji może obniżyć liczbę punktów za zwiedzanie, w zależności od stwierdzonego stopnia poznania miejscowości.

Jak widać nic tutaj nie pisze, że nie można ale jak powiedziałem nie jestem ekspertem.

Pozdrawiam
Jurek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?