Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Internetowa Biblioteka PTTK
Autor: Davvid
Data: 2003-10-21 18:12:13

Dziękuje bardzo za obie dpowiedzi.
Czy jednak nie można by tego procesu tworzenia internetowej bazy danych w jakiś sposób przyspieszyć i zorganizować np. jakąś zbiórkę wśród PTTK-owiczów połączoną z zbieraniem od nich ich własnych prac dokumentujących ich doświadczenia (zdięć, wewnętrznych broszurek oddziałów i kół, oraz praw autorskich od twórców ? Rozumiem, że członkowie sami "obdarowują" bibliotekę, myślę jednak (choć mogę się mylić), że jest wiele niedostępnych materiałów, zarówno z wypraw krajowych jak i zagranicznych, które w bibliotece mogą się nigdy nie znaleźć.
Chyba nie zamierzacie czekać 75 lat :-)
Rozumiem, że student piszący np. pracę magisterską może bez problemu przyjechać do Warszawy i zebrać interesujące go dane, jednak raczej nie pojedzie tam ktoś kto chce poznać region, do którego właśnie się wybiera, lub potrzebuje doraźnych informacji do pracy czy nauki.
Bez względu na to jak się sprawy potoczą napiszcie jak może pomóc biblotece mało zamożny student z dość oddalonego miasta, nie posiadający większych zasobów materiałowych tego typu a nie pragnący rozstać się z tym co ma :-)
Dzięuję i pozdrawiam.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?