Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: O hucpie cd...
Autor: Przodownik 1811
Data: 2003-07-24 13:20:00

>udowodnienie ze szkolimy ludzi ktorzy potrafia bezpiecznie prowadzic po gorach, takze powyzej pewnej wiadomej poziomicy

Komu chcesz to udowodnić? Żąda ktoś ode mnie takiego udowodnienia? Otóż nie. Durne przepisy żadają papierka z pieczątką wojewody. A jak tu już ktoś wcześniej stwierdził, że ani wiedzy ani doświadczenia nie nabywamy dla papierka. I dlatego już od dawna ani ja, ani też moi koledzy z klubu nie mamy najmniejszej ochoty czegokolwiek udowadniać jakimś urzędom państwowym, a już bynajmniej nie nadętym przewodnikom. My potrafimy prowadzić nasze wycieczki klubowe po Sudetach. Wystarczy, że tym wiedzą uczestnicy wycieczek.

I nie damy sobie narzucić, aby jakiś urzędnik się wtrącał do naszej wewnętrznej działalności klubowej. Nie pozwolimy sobie na coś, co jest niezgodne z Konstytucją. Jakim to prawem, kiedy jakiś klub organizuje wycieczki, ktoś narzuca swojego funkcjonariusza państwowego do ich "pilnowania"? Jakim prawem nie możemy swobodnie poruszać się grupą po otwartym i ogólnie dostępnym terenie ojczystego kraju. Jakim prawem ktoś uważa nas za idiotów, którzy nie potrafią chodzić znakowanymi szlakami turystycznymi i muszą być prowadzeni "za rączkę"?

Lech

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?