Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Co się dzieje ze stroną PTTK ?
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-06-16 06:58:28

Witam!!!

Basiu! Lech niestety ma rację.

Wasze obozy nie zostały nieumieszczone dlatego, że mam jakieś zastrzeżenia do Gliwic, obozów czy umieszczania. :-) Nie zostały umieszczone dlatego, że czekają w bardzo długiej kolejce materiałów do "natychmiastowego umieszczenia". Dodatkowo jeszcze (o czym Ci pisałem via GG) nie mogę się zająć w pełni stroną, bo akurat wypadły mi teraz inne rzeczy i inne zadania.

Pisałem o tym na Forum nie raz, że po prostu, są za małe moce przerobowe w stosunku do potrzeb i tym akurat razem padło na Ciebie. :-(

Jednak pisania, że w ogłoszeniach nie umieścisz, bo nikt nie czyta, jest bez sensu absolutnie! No to w tej sytuacji po co w ogóle umieszczać - gdzie indziej pewnie też nikt nie przeczyta.

> Rubryka jest schowana dość dobrze.

Basiu! Przewiń ekran do góry. Tak, teraz! Już? To teraz popatrz na poziomy pasek z linkami. Już? Co widzisz jako trzeci link od prawej? Bardzo dobrze - "ogłoszenia"! Gdzie zatem jest schowana? Jest też anons na stronie głównej.

Zanim na drugi raz napiszesz "nikt nie czyta" zastanów się, czy nie oznacza to "ja nie czytam". Statystyki serwera bowiem mówią coś wręcz przeciwnego.

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?