Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Co się dzieje ze stroną PTTK ?
Autor: Basia Z.
Data: 2003-06-13 12:37:26

No właśnie - jak w tytule.
Od jakichś dwóch tygodni, kiedy wchodzę na głowną stronę www.pttk.pl wita mnie napis "przerwa konserwacyjna zapraszamy potem".
Znając adres forum można na nie wejść i chyba czynią to stali bywalcy, ale osoba z "zewnątrz", zostanie takim napisem odstraszona.

Druga sprawa - dokładnie 9 maja wysłałam do Admina prośbę o zamieszczenie na stronie informacji o obozach górskich, które organizujemy, niestety stale jestem tylko zapewniana, ze "później, później", a od tygodnia nie mam już żadnej odpowiedzi. Minął już ponad miesiąc, czas leci nieubłaganie. Liczyłam na to że ktoś należacy do PTTK i odwiedzajacy stronę moze będzie zainteresowany naszymi obozami - typowymi obozami turystyki kwalifikowanej. No niestety - informacja ta nie znalazłą sie na stronie PTTK. Jeśli z jakichs powodów nie moze (bo np. może być uznana za komencyjną) - to dlaczego nie powiedzano nam tego od razu ?

No i w końcu trzecie - dlaczego przestałam dostawać wiadomosci z listy mailingowej PTTK ?

Pozdrowienia.

Basia

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?