Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Konkurs - zwrot akcji...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-05-26 15:25:32

Witam!!!

No ładnie. Na Forum tylu dyskutantów wie wszystko o wszystkim. A jak przyszło do odpowiedzi na proste pytanie w konkursie, to zabrakło tej werwy... :-)
Gdzie - zapytuję zatem - jest ta cała nasza kadra? Ci przodownicy o tak wielkiej wiedzy, że zaginają na amen pijanych przewodników? Gdzie Ci przewodnicy studenccy co tyle wiedzą, że ich kurs kończy promil kursantów, a panoramki robią z zamkniętymi oczami we mgle? Gdzie ci znakarze szlaków, kolekcjonerzy, krajoznawcy? Gdzie oni wszyscy są???

Czy upał Was odwiódł od odwiedzenia biblioteki? Czy może nie znacie adresu do RPK w swoim mieście? Jak nie znacie - zapytajcie Edka! :-) A może to duma nie pozwala wziąć udziału w konkursie i zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem? No bo a nuż okaże się, że jednak są lepsi...

Sporo osób spróbowało. Strzelali - niestety błędnie. Ale przynajmniej próbowali. Wiekszość z Was - drodzy Forumowicze - nawet nie próbuje...

Proszę to potraktować jako mój zbiorczy głos zarówno tu jak i na pl.rec.gory w wątkach o przewodnictwie kontra przodownictwie, poziomicy 1000 metrów, panoramkach bez mapy, wyrypiarstwie na kursach SPKx-ów, zdobywaniu kolejnych odznak itp.

Kłaniam sie w pas,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?