Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Punkty GOT - popularna i mała brązowa
Autor: Iwona91
Data: 2024-04-29 13:57:51

Dzień dobry wszystkim.
Pozwolę sobie podłączyć się pod ten wątek żeby nie zakładać podobnego...
Mam pewne wątpliwości i może tutaj ktos będzie w stanie mi pomóc. Otóż sprawa wygląda tak. Zaczęłam chodzić po górach w 2018 roku, jednak o punktach GOT i książeczce dowiedziałam się sporo później, wpisałam wszystkie trasy, w zeszłym roku (2023) wysłałam książeczkę do weryfikacji i zostały mi przyznane odznaki popularna oraz mała brązowa. Wpisałam wszystkie swoje trasy i łączna sumę punktów Weryfikator mi wpisał 442. Teraz mam pytanie jeśli chodzi o dalsze punkty na odznake Małą Srebrną. Dobrze rozumiem, że mam za dużo punktów i nadwyzka mi przepada i można uznać że mam po prostu 180 już zaliczone na poczet malej srebrnej i muszę uzbierać jeszcze 180?
Druga rzecz, jak mam teraz liczyć kolejne trasy jeśli szlam tymi samymi szlakami. Wiem, że jeśli szłam już tym samym odcinkiem podczas zdobywania jednej odznaki to punkty się nie liczą, jednak jeśli będę miała naliczone te 180 z poprzednich, a część przepadła to teraz mam sobie liczyć trasy od "nowa" czy któreś z tamtych odcinków już nie będą się liczyć?
Bardzo proszę o pomoc

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?