Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nowe trasy rowerowe w Polsce
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2023-09-16 19:46:39

Od czasu do czasu pojaw3ia się w Internecie jakaś strona internetowa, która ogłasza, że będzie na niej wszystko o szlakach rowerowych. Pojawia się na tej stronie to i owo, a potem zapał twórców tej strony zanika i po kilku latach strona też znika.
Odnoszę wrażenie, że strona https://www.znajkraj.pl jest w tej chwili jedyną, która w miarę rzetelnie przedstawia w skali makro to, co zostało zrobione i ile jest warte w porównaniu z innymi. Rozumiem, że każdy ranking ma elementy subiektywne, ale wobec krótkiej kołdry w zakresie tras rowerowych nie ma to większego znaczenia. Zazwyczaj takie strony powinni tworzyć administratorzy szlaków, którzy mogliby w ten sposób rozpowszechnić informacje o nich tak, aby przyciągnąć więcej turystów. W Polsce jak dotąd nie ma żadnej organizacji, która skupiałaby tych administratorów. Dobrze, że jest entuzjasta, który stworzył taką stronę, a skoro nie jest z nikim związany, strona przynajmniej nie jest w żaden sposób tendencyjna.
Gratuluję i oby tak dalej.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?