Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: ankieta - opinia turystów o Wielkopolskim PN
Autor: mon
Data: 2022-04-27 18:52:25

Szanowni Forumowicze, jestem studentką kierunku Turystyka i Rekreacja (AWF Warszawa).
W pracy magisterskiej zajmuję się zjawiskiem turystyki w Wielkopolskim Parku Narodowym (WPN). Ankieta skierowana jest do osób, które przynajmniej raz odwiedziły dowolny park narodowy w Polsce. Badanie jest anonimowe, wyniki posłużą do celów naukowych. Dziękuję za pomoc! https://forms.gle/h4DLEfunryTrrv4V6

DLACZEGO umieszczam tu ankietę? Ponieważ to forum wydaje się zbierać pasjonatów i znawców turystyki, ludzi doświadczonych i chętnych do wyrażania opinii. Uznaję to miejsce za wartościowe źródło głosów do ankiety dot. polskich parków narodowych. Jeśli post nie powinien się tu znaleźć Państwa zdaniem – proszę go usunąć.

Jak widać nie jestem stałą użytkowniczką forum, i nie chciałabym sztucznie naklikać paru postów tylko po to, by z „czystym sumieniem” udostępnić ankietę. Zależy mi na odpowiedziach spoza grupy moich znajomych (spotkałam się z tym, że ludzie wysyłają ankiety do wąskiego grona osób - zwykle nie oddaje to rzeczywistego stanu rzeczy, występuje małe zróżnicowanie). Mam nadzieję, że przekaz jest jasny – będę wdzięczna za wypełnienie ankiety, a jeśli z jej udostępnienia ma być problem/zgrzyt, to zrozumiem usunięcie.

Z turystycznym pozdrowieniem,
Monika

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?