Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Interpretacja regulaminu GOT
Autor: kasiniak94
Data: 2022-02-11 18:31:46

Witam,

niestety odpowiedź mi nie pomogła. Przytoczyłem zupełnie inny przykład i to nie jest odpowiedź na moje pytania.

Rzecz w tym, że zastanawiam się czy pozostałe po weryfikacji 110pkt przejdzie dalej na poczet odznaki mb czy zostanie z niego 60pkt z uwagi na ten zapis :

,,Nadwyżkę punktów zdobytych w danym roku zalicza się na poczet normy potrzebnej do zdobycia następnego stopnia odznaki, jednak nie więcej niż niż 50 % tej normy. Nie dotyczy to norm do odznaki „Za Wytrwałość”."

Z tego co przeglądałem forum i zrozumiałem to jeżeli w tym samym roku, w którym zweryfikowałem odznakę popularną dozbieram 10pkt to będę mógł wykorzystać pozostałe 110pkt i zweryfikować dzięki nim mb (tylko w przypadku weryfikacji dwóch odznak w jednym roku).
W sytuacji gdy w roku weryfikacji odznaki popularnej nie dozbieram 10pkt i nie zweryfikuje odznaki mb w tym samym roku w którym zweryfikowałem odznakę popularną to z tych 110pkt przejdzie na kolejny rok tylko 50% na poczet odznaki mb tj. 60pkt.

Czy dobrze to rozumiem?

Pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?