Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: "Regulamin Schroniska PTTK" - gdzie znajdę?
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2021-12-23 21:29:50

Cześć.

Nie jest to relikt.

Obiekty oznaczone jako "schronisko PTTK" (schroniska górskie i część stanic wodnych) muszą przestrzegać pewnych standardów. Obiekty te znajdziesz na stronie http://obiekty.pttk.pl/. Schroniska PTTK mają w lewym górnym rogu specjalne oznaczenie.

Regulamin ten był na starej stronie PTTK. Niestety ZG PTTK uruchamiając nową stronę nie przeniosło wszystkich treści. Uznano, że po prostu udostępnią starą stronę "równolegle" pod adresem http://archiwum.pttk.pl/. Niestety to nie zadziałało, a stara strona ma od dłuższego czasu awarię, której nikt nie usuwa.

Oryginalny adres regulaminu schroniska PTTK:
http://archiwum.pttk.pl/pttk/przepisy/index.php?co=schronisko

Jutro biuro ZG PTTK jest nieczynne. Ale po świętach spróbuj zadzwonić, może pochylą się nad starą stroną, przywrócą jej działanie i będziesz mógł się zapoznać z tym regulaminem.

Ja znalazłem jeszcze regulamin na stronie spółki PTTK "Karpaty":
http://schroniska-pttk.com.pl/userfiles/file/2_3_%20REGULAMIN%20SCHRONISKA,%20ZARZADZENIA%20-%20nr%206%20i%2010%20do%20umowy.pdf
On był aktualny w moich czasach, natomiast koło roku 2010 przestałem już to śledzić i nie dam głowy, czy nadal jest aktualny. Inna sprawa, że w bazie uchwał ZG (https://kartoteki.pttk.pl/ks3/index.php) nie znalazłem uchwały zmieniającej ten regulamin. Ten serwis - jak wszystko w PTTK - też działa w kratkę, więc może się okazać, że zobaczysz biały ekran z napisem "Could not connect:".

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?