Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Odznaka OTP duża srebrna
Autor: cezaar
Data: 2021-11-08 20:48:32

Dawid,

1) proponuję dokładnie wczytać się w punkt 39 lit b) regulaminu OTP: "Ubiegający się o przyznanie odznaki przesyła do KTP wypełniony wniosek (...) z załączeniem:
b) dokumentacji przebytych tras z podaniem dziennych odcinków, liczby kilometrów, zwiedzanych obszarów i miejscowości, [u]a szczególnie informacji nie uwzględnionych w przewodnikach po danym terenie itp. Pożądane jest dołączenie zdjęć lub szkiców. "Dokumentację" należy rozumieć jako kronikę marszu - materiał krajoznawczy mający dokumentować zdobytą wiedzę krajoznawczą ubiegającego się o odznakę. Może być wykonany w dowolnej formie: opisu słownego, kroniki, fotokroniki, nagrania audio lub wideo, prezentacji multimedialnej itd.[/u]".

Co prawda mam jedynie małą złotą OTP, jednakże wg mnie niewystarczającym będzie przedstawienie książeczek z rozpisaniem trasy dziennych wędrówek.

2) odsyłam na stronę Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK, gdzie w zakładce "OTP" znajdziesz przykładową (wzorcową) kronikę na odznakę dużą OTP.

pozdrawiam,
cezaar

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?