Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zniżka 20% na nocleg
Autor: KaŁuŻa
Data: 2021-08-24 17:50:36

Witam

Może kogoś zainteresuje mail który otrzymałem:

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję, że przytoczony przez Pana link z informacją o zniżkach PTTK jest niestety nieaktualny, bowiem od roku 2003 w PTTK obowiązują rabaty a Regulamin Karty Rabatowej (którą Pan posiada) został wprowadzony w roku 2005 ( w załączeniu jego treść). Wykaz obiektów wraz z podanym procentem udzielanych rabatów znajduje się między innymi na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego: www.pttk.pl.

W Regulaminie „Karty Rabatowej” niestety nie doprecyzowano, jak to miało miejsce w poprzednich zarządzeniach, czy dotyczy to, poza noclegami w obiekcie, również pobieranej opłaty za rozłożenie przy schronisku namiotu, zatem część Gospodarzy obiektów PTTK nie udziela rabatów od ceny za postawienie namiotu przy schronisku a niektórzy wręcz rozbicie namiotu uzależniają od zapełnienia miejsc w pokojach, bowiem w większości przypadków nie ma przy schronisku urządzonego „pola biwakowego” z pełną infrastrukturą, dla którego wymagania co do wyposażenia oraz zakresu świadczonych usług określają przepisy kategoryzacyjne dla obiektów hotelarskich, jakimi są między innymi kempingi i pola biwakowe. Dodatkowym argumentem za takimi indywidualnymi decyzjami jest fakt, że w cenie tego noclegu wliczona jest możliwość korzystania z pełnej infrastruktury schroniska.

Jednak traktując przepisy o rabatach jako kontynuację wcześniej obowiązujących przepisów (zasad) dotyczących udzielania zniżek organizacyjnych PTTK, od opłaty pobytowej w namiocie pobieranej od członka PTTK posiadającego ważną Kartę Rabatową należy odliczyć rabat, w tym przypadku w kwocie 4,00 zł za noc.

W imieniu Gospodarzy schroniska i własnym bardzo przepraszamy za zamieszanie i odmowę udzielenia tego rabatu, prosimy o kontakt z recepcją schroniska celem ustalenia formy zwrotu należności.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?