Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Weryfikacja zeszłorocznej odznaki GOT
Autor: f3e5g4Hh4X
Data: 2021-08-05 15:47:50

Cześć,
[cytat]Zgodnie z duchem zdobywania GOT uważam że można w 2021 dokończyć zdobywanie małej srebrnej a nawet rozpocząć zdobywanie małej złotej.[/cytat]
Całkowita zgoda. Nie tylko z "duchem", ale i z regulaminem GOT.

[cytat]Stronę ze zdobytymi odznakami 4 lub 5 wypełniać powinien sam zainteresowany.[/cytat]
Tutaj powinna obowiązywać stara, dobra szkoła - nie pozostawiająca takich wątpliwości, jakie często tutaj są podnoszone.
Dobra praca przy weryfikacji to:
1/ Wszystkie wpisy wycieczek, gdy nie było przodownika, powinny być potwierdzone przez włąściwego na daną grupę górską członka TRW. Dlatego tak ważne jest, aby w składzie danego TRW (lub Oddziału) byli Przodownicy TG, którzy sumarycznie zabezpieczają wszystkie grupy górskie - pisałem o tym niedawno przy okazji wątku o GSS;
2/ Odpowiednio podsumowane zdobyte pkt, potwierdzone odpowiednim zestawem pieczątek weryfikacyjnych (z wyraźnym wpisem, ile pkt zalicza się na poczet następnego stopnia odznaki.
3/ Na stronach 5 (lub 4) w zależności od roku wydania książeczki, w tabelce, wyraźny wpis weryfikatora: w którym roku i jaką uczestnik zdobył odznakę oraz jaki to potwierdza numer weryfikacji.

To jest kompletna praca weryfikatora - nie pozostawiająca nikomu żadnych wątpliwości.

Pozdrawiam,
Wiesław

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?