Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Likwidacja czarnego szlaku na Gubałówkę
Autor: f3e5g4Hh4X
Data: 2021-05-01 20:03:23

Wykład jak najbardziej zasadny - ostatnie zdanie kluczowe do zrozumienia kwestii ograniczeń, jakie Parki Narodowe narzucają turystom, ale i w jaki sposób są i będą dla nich przyjazne. Pod warunkiem kultury wędrowania.

I dlatego nie będę żałował likwidacji tego szlaku, jak i pobierania opłat za "pielgrzymki" wzdłuż kolejki. Komu zdarzyło się tamtędy poruszać - wie o czym piszę. Więc, żeby odreagować chwilową przecież (to oczywiste?), "stratę" czarnego szlaku przez PTTK (czy był zadbany?), dwie propozycje poniżej:

1/ Nigdy nie nocuję w Zakopanem - bazy to Witów, Szaflary, Nowy Targ, najczęściej Rabka (bo Gorce i Beskid Wyspowy dają najwięcej odpoczynku?).
2/ Trasa z całodniowym widokiem na Tatry przez Gubałówkę (oby na niej jak najkrócej?): Wyjazd z Rabki BUS-em do Witowa (z przesiadką w Czarnym Dunajcu) i (obowiązkowo skoro świt) - Butorowy Wierch - Gubałówka - Eliaszówka - Wierch Grapa - Harenda. I tam obowiązkowo 2 godziny relaksu w ciszy i spokoju na ganeczku :). I powrót BUS-em z przystanku przy stacji benzynowej do Rabki (gdzie jeszcze cały wieczór spokojnego relaksu?).

Pozdrawiam,
Wiesław

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?