Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nie działa strona i poczta PTTK
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2021-03-16 09:21:00

Cześć.

Zazwyczaj jest tak, że aby nastąpiła katastrofa musi nastąpić splot wielu nieszczęśliwych okoliczności. Ten przypadek nie jest wyjątkiem.

Wynika on nie tylko z błędów popełnionych w zakresie IT ale przede wszystkim z katastrofalnego wręcz zarządzania (a raczej kompletnego braku owego zarządzania) tą sferą przez osoby odpowiedzialne z ramienia ZG PTTK.

Wina leży po stronie kolejnych sekretarzy generalnych, którzy kompletnie zaniedbali tematy IT i tolerują skandaliczną wręcz jakość obsługi informatycznej ZG PTTK.
Wina leży po stronie prezydium, które od lat mając świadomość tego stanu rzeczy, kompletnie nic z tym nie zrobiło.
Wina leży personalnie po stronie osoby odpowiedzialnej za serwis PTTK z ramienia ZG, ktorej największym sukcesem było odpalenie niekompletnej i nieprzetestowanej strony już po 7 latach od jej zbudowania, bez zadbania o całą resztę.
Wina leży też po stronie wszystkich członków ZG, którzy od wielu lat wiedząc, że źle się dzieje, umywali ręce i pisali lub mówili, że oni za to nie odpowiadają i się na tym nie znają.

Ale przede wszystkim wina leży po stronie lękowej mentalności petetekowskiej, która każe unikać jakiejkolwiek szczerej rozmowy o problemach, bo jest to traktowane jako atak personalny, która nie pozwala zrecenzować czyichś działań (lub ich braku), bo przecież wszyscy pracują społecznie, więc mają prawo pracować źle, która nie pozwala rozliczyć pracownika, bo przecież ma tylko kilka lat do emerytury. I tak dalej.

IT to tylko jeden z objawów tej nieuleczalnej chyba choroby, która od lat toczy Towarzystwo. A jest to choroba prowadząca w dłuższym terminie do zgonu pacjenta.

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?