Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Frekwencja na wycieczkach
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2021-01-04 11:54:25

No cóż! Nie każdy lubi grupowe wycieczki. Nie każdy oczekuje czegoś więcej, niż przejście grupowe w miłym towarzystwie. Nie każdy uzna to towarzystwo za warte swojej uwagi. Nie każdy prowadzący wycieczkę zorientuje się, że ktoś chce czegoś innego, niż reszta towarzystwa. Może trzeba było poprosić o jakieś informacje o mijanej okolicy?
No i to przekonanie, że trzeba płacić jakieś wpisowe o charakterze haraczu, a przecież zorganizowanie wycieczki niewątpliwie kosztuje i trudno, żeby tymi kosztami obciążać organizatora.
Swoją drogą cieszę się, że jest gdzieś grupa kilkuset osób, które chcą razem ze sobą wędrować, a także, że jest grupa osób, które chcą te wycieczki organizować i prowadzić.
Też należę do takiej grupy, ale dużo mniejszej. Rzadko kiedy wędrujemy razem, bo każdy z nas ma setkę pomysłów na życie i na sposób poznawanie świata, więc rzadko kiedy pasują terminy, żeby spotkać się w plenerze. Teraz nawet z powodu pandemii odpadły spotkania klubowe, na których dzieliliśmy się informacjami o ostatnich wycieczkach.
Korzystając z początku Nowego Roku, życzę wszystkim wielu nowych udanych wycieczek, zarówno w wybranym przez siebie towarzystwie, jak i rodzinnych lub samemu.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?