Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Turysta Przyrodnik potwierdzenia z GOT wstecz
Autor: gabkaa
Data: 2020-02-05 23:15:43

Witam serdecznie. Ostatnio dostałem z PTTK Jelenia Góra zamówione książeczki, omyłkowo przysłali mi zamiast OKP to Turysta Przyrodnik i wciągnąłem się w tą odznakę za co dziękuję :)
Moje pytanie brzmi: od 2014 roku chodzę razem z GOT głównie Tatry i Karkonosze... czy można wpisać w książeczkę Turysta Przyrodnik wycieczki wstecz z GOT i przedstawić potwierdzenia pieczątki w GOT? Wiadomo że Tatry to obszar Natura 2000 plus dodatkowo kilka ścieżek przyrodniczych punktowanych dodatkowo... czy mogę wpisać trasy od 2014 roku na popularną i małą brązową TP ? Tatry obszar Natura 2000 raz 25 pkt do popularnej odznaki i potem te same Tatry 25 pkt do brązowej? Trasy 3 razy w roku inne po Tatrach, pieczątki mam w 3 książeczkach GOT... regulamin nie ma obecny od 2015 roku limitu czasowego zdobywania, przewiduje też powtórne zaliczanie obiektów na inny stopień odznaki, jest zapis też że można zdobywać równocześnie z GOT PTTK...

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?