Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zdobywanie punktów GOT po weryfikacji w tym roku
Autor: f3e5g4Hh4X
Data: 2020-01-23 16:42:21

Cześć,

Piotr spojrzał z odpowiedniego poziomu i poruszył ważny temat, który powinien być przedstawiony w osobnym poście pod nazwą np. "Weryfikacja GOT w styczniu".
Ktoś powinien jasno (może jakiś z prawdziwego zdarzenia weryfikator - forumowicz) przedstawić zasady weryfikacji GOT w styczniu w zależności od sytuacji i okresu zdobytych punktów na daną odznakę, czy normę "Za Wytrwałość".

Spotykałem się ze złym rozumowaniem styczniowych weryfikacji GOT (głównie z powodu terminów składania TK-O przez Oddziały PTTK).

Co by nie mówić - najważniejszy jest wpis weryfikatora w rubrykach na stronie 4 książeczki GOT PTTK i tutaj świadomy zdobywca odznak powinien również wiedzieć, czego się po weryfikacji i od weryfikatora (zgodnie z regulaminem) domagać. Bo w styczniu można zweryfikować odznakę na rok aktualny,jeśli jest taka potrzeba i chęć, ale również można za rok poprzedni, jak słusznie Piotr zauważył.

Wiesław

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?