Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Podsumowanie sezonu 2019 na forum
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2019-11-17 20:03:32

Cześć.

Krótkie podsumowanie sezonu, który na naszym forum trwa mniej więcej od początku kwietnia do połowy listopada.

Ku mojemu zaskoczeniu zanotowaliśmy [b]jedenastoprocentowy[/b] wzrost liczby unikalnych użytkowników w porównaniu z zeszłym rokiem.

W zasadzie wzrosły wszystkie ważne parametry, ale mnie najbardziej cieszy wzrost czasu spędzanego przez Was na forum oraz spadek liczby odrzuceń (czyli sytuacji, gdy ktoś wchodzi, orientuje się, że źle trafił i ucieka).

Rekordowy okres we frekwencji przypadł na początek lipca. W tym okresie w przeciągu 7 dni odwiedziło nas 1500 aktywnych użytkowników (każdy, kto wszedł więcej niż jeden raz był policzony tylko raz, stąd jest to liczba mniejsza niż suma odwiedzin dziennych; poza tym liczą się tylko użytkownicy aktywni).

Lipiec był też miesiącem, w którym napisaliśmy ponad 130 postów, co jest najlepszym wynikiem miesięcznym od jesieni 2013. W całym sezonie napisaliśmy łącznie prawie 300 postów, co może w porównaniu z okresem świetności forum mniej więcej 15 lat temu jest wynikiem słabym, ale nadal najlepszym w ciągu ostatnich 6 lat. Aby zobrazować jak bardzo nastąpiła poprawa, to warto zauważyć, że przez te siedem i pół miesiąca napisaliśmy mniej mniej więcej tyle samo postów, co przez pełne trzy lata 2015, 2016 i 2017 łącznie.

Cieszę się z tych wyników.
Może pogłoski o śmierci forów internetowych są nieco przedwczesne? :-)

Pozdrawiam Was serdecznie,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?