Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Przeniesienia punktów do GOT PTTK
Autor: z.klose
Data: 2019-07-30 17:31:19

Kiedy przystępujemy do czegoś co jest regulowane odpowiednimi ustaleniami zazwyczaj potwierdzamy zaznajomienie się z Regulaminem. Zdobywanie odznak GOT również ustalone jest przez taki regulamin. Radzę się zapoznać z najnowszą wersją Regulaminu GOT, do kupienia w Referatach Weryfikacyjnych GOT w Oddziałach PTTK, w ćentralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie lub do znalezienia na stronach www.
By wyjaśnić podniesiony problem (tak na chłopski rozum) to: jeżeli Brązowa GOT kosztuje 120 punktów to zapłaciłeś podczas weryfikacji te 120 punktów. Ile ci zostało do kupienia Srebrnej GOT? 8 punktów + 352 punkty do zdobycia bo potrzebujesz w sumie 360 punktów. Podobna zasada obowiązuje przy zdobywaniu Małej Złotej GOT.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych wrażeń podczas górskich wędrówek i satysfakcji z zdobytych odznak turystyki kwalifikowanej PTTK.
z.klose

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?