Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Obowiązki i możliwości członka PTTK
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2019-07-26 12:43:46

Cześć.

Przyznam się szczerze, że te na te pytania powinien odpowiedzieć ktoś pracujący w którymś z weryfikatów. Poproszę kolegów z TRW OM PTTK o zajrzenie tutaj i odpowiedź na Twoje pytania.

Moja intuicyjna odpowiedź jest taka, że kwestie te nie mają większego znaczenia. To znaczy, że jak nie zrobisz, to będzie dobrze. Należy pamiętać o tym, że celem odznak jest popularyzacja turystyki i krajoznawstwa, a nie biurokracja. Ważne abyś przeszedł daną trasę czy zwiedził dany obiekt, a następnie uporządkował swoje wspomnienia z wycieczki w książeczce. A to czy zrobisz to skanując potwierdzenia i wklejając je elektronicznie do książeczki, czy drukując samą książeczkę i dołączając papierowe potwierdzenia ma - moim zdaniem - marginalne znaczenie.

Co do punktu 3, to moim zdaniem w dół. 1 punkt przysługuje Ci za każdy przebyty kilometr. Kilometr, który rozpocząłeś, a nie skończyłeś nie został przebyty, dlatego - moim zdaniem - przepada. Ale nie sądzę aby ta kwestia spędzała sen z oczu weryfikatorom. Znowu - nie to w tej odznace jest najważniejsze. :-)

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?