Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Duża złota GOT po zmianie regulaminu
Autor: Marcin Muszer
Data: 2018-06-16 22:01:25

Cześć!
Jestem w trakcie zdobywania dużych odznak GOT!
Dużą brązową zdobywałem w 2008 i 2009 roku:
I wycieczka - Główny Szlak Sudecki
II wycieczka - Beskidy (Mały, Makowski) i Pogórza (Wiśnickie i Wielickie oraz Rożnowskie)

Duża srebrną w 2010 roku:
I wycieczka - Pieniny i Beskid Sądecki
II wycieczka - Beskid Śląski

Duża złotą zacząłem zdobywać w 2013 roku w marcu (5-11 marca):
I wycieczka - Góry Świętokrzyskie

Później zmienił się regulamin! Załącznik nr 3 do nowego Regulaminu GOT o nazwie "Przepisy przejściowe do regulaminu GOT PTTK" mówi, że:
"3. Turyści posiadający dużą brązową lub dużą srebrną GOT PTTK zdobyte do 31 grudnia 2013 r. i zweryfikowane za ten okres, przy zdobywaniu odpowiednio odznak dużej srebrnej lub dużej złotej GOT PTTK powinni dostosować trasy regulaminowych wycieczek wielodniowych do wymogów niniejszego regulaminu. Wycieczki należy odbyć poza terenami górskimi I-VI (§ 13 pkt 2), w których zdobyto uprzednio dużą brązową lub dużą srebrną GOT PTTK."

Pierwsza wycieczka jest niezweryfikowana więc jeżeli dobrze rozumiem to będę musiał ją powtórzyć i zacząć zdobywać dużą złotą wg nowego regulaminu czyli odbyć dwie wycieczki 7-dniowe w pasmach gór, w których jeszcze nie zdobywałem odznak dużych i dodatkowo 150 punktów w Tatrach i na Podtatrzu!
Proszę o odpowiedź czy dobrze zrozumiałem zasady nowego regulaminu i czy może jest jakiś sposób żeby pierwsza wycieczka na dużą złotą została zaliczona (jest wpisana do książeczki z pieczątkami potwierdzającymi obecność w kolejnych punktach na szlaku!!!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?