Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Zagubiona książeczka GOT - zabawa od początku?
Autor: Motylop
Data: 2016-10-05 23:03:02

Witam wszystkich na forum :)

Po wielu latach "abstynencji" udało mi się wrócić do poważniejszego spacerowania po górach. Sprawiłem sobie nawet książeczkę GOT. Piertownie miałem zamiar traktować ją tylko i wyłącznie jako pamiątkę - miejsce na pieczątki z odwiedzanych schronisk - jednak (zgodnie z zasadą, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia") ostatecznie postanowiłem ją zweryfikować.
I tu pojawia się właściwy problem:

Jakieś dwadzieścia lat temu miałem pozytywnie zweryfikowaną książeczkę na odznakę małą brązową. Weryfikacji przeprowadzona zostala (o ile dobrze pamiętam) w oddziale PTTK w Kędzierzynie-Koźlu, dzisiaj już nieistniejącym. Książeczka przez te lata oczywiście zaginęła...
Czy jest jakaś centralna baza przyznanych odznaczeń??? Da się coś zrobić aby odzyskać potwierdzenie zdobycia tej odznaki???
Czy też muszę zaczynać całą zabawę od początku??? (punktów w tym roku udało się nazbierać wyjątkowo dużo, trochę mi ich szkoda na pierwsze stopnie...)

Pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?