Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: KOT - pytania&wątpliwości
Autor: druber
Data: 2016-06-25 18:50:45

Dzień dobry,

Zaczynam przygodę ze zbieraniem punktów do książeczki wycieczek kolarski, a że regulamin nie jest zbyt jasny dla osoby która nigdy nie miała styczności z odznakami PTTK to mam kilka pytań.

1. Czy zdobycie 800 punktów oznacza uzyskanie 3 odznak małych: brązowej, srebrnej, złotej. Czy może po uzyskaniu limitu punktów na każdy stopień następuje reset licznika w związku z czym aby zdobyć te 3 odznaki należy zgromadzić punktów 1300(100+400+800)??
2. Najchętniej po weryfikację zgłosiłbym się dopiero po uzbieraniu punktów na 3 pierwsze małe odznaki. Miejsca w książeczce jest dość, a że dużo jeżdzę to skończyłbym do końca tego roku. Jednak w jednej książeczce są tylko 2 adnotacje to przyznania odznaki kot. Czy to nie przeszkadza? weryfikator dokleji dodatkową adnotację?
3. Jak dokładnie należy wpisywać w książeczce trasy które kończę i zaczynam w miejscu zamieszkania? Przykładowo ruszam z Gliwic przez Rybnik > Stanowice do Pszczyny i następnię wracam tą samą trasą do domu w Gliwicach. Jak taką trasę zapisać w książeczce? Ile KM wpisać? Całość łącznie z powrotem?
4. Gdy nie ma możliwości zdobycia pieczątki i robię sobie zdjęcie z jakąś miejscowością po drodze. W Jakiej formie zdjęcia dostarczyć potem weryfikatorowi? wypalić na płycie cd? a może trzeba wydrukować i wkleić.
5. Czy za pierwszy dzień wycieczki wielodniowej gdy ruszam z własnego domu również należy się 15 punktów? Czy może tylko za drugi i kolejny?
6. Czy w wycieczkach wielodniowych można robić dzień przerwy?

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?