Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Abonament za noszenie własnej "blachy"
Autor: turysta
Data: 2014-03-30 18:52:48

Komisja Przewodnicka zmieniła się w poprzednią sobotę w czasie Krajowej Konferencji Przewodników Turystycznych PTTK, która odbyła się w Łodzi. Jest w dużej części nowy skład. Nie miała czasu zająć się sprawą, bo dopiero 8 dni istnieje. Więc sugerowanie, że Komisja sprzyja działaniom Oddziału Świętokrzyskiego w omawianej sprawie jest co najmniej przekłamaniem. Nieładnie Łukaszu!
Rozmawiałem z czterema członkami z nowego składu Komisji. Wszyscy byli zaskoczeni i zniesmaczeni działaniami OŚ. Na konkretne działania pewnie przyjdzie nieco poczekać, bo jeśli w Komisji są ludzie z całej Polski, to przecież nie zbiorą się nagle w tej sprawie.
A tak nawiasem, sam Oddział się ośmiesza niestety w majestacie prawa. Jestem przewodnikiem świętokrzyskim, ale właśnie przestałem być z tego dumny. Chociaż to nie tak. Jestem dumny z tego, że jestem PRZEWODNIKIEM ŚWIĘTOKRZYSKIM i cieszę się, że należę do innego Koła.
Mam nadzieję, że wśród zrzeszonych w Oddziale Świętokrzyskim przewodników, są PRZEWODNICY ŚWIĘTOKRZYSCY (tacy pisani DUŻYMI LITERAMI) i to oni właśnie pokażą Zarządowi OŚ jak bardzo się ośmieszył.
Szanowny Prezesie i Zarządzie OŚ!!! Czym prędzej wycofajcie się z niefortunnej decyzji. Głupszej dawno nie widziałem!!! Można popełnić błąd, ale umiejętność wycofania się z niego jest dowodem odwagi i przynosi chwałę. Brnięcie w obłęd jest dowodem głupoty i małostkowości!
Jeśli za to co napisałem, zechcecie mnie postawić przed GSK, to czekam z niecierpliwością. A generalnie to właśnie Zarząd OŚ powinien stanąć przed GSK pod zarzutem działania na szkodę Towarzystwa, poprzez wyrabianie w społeczeństwie fatalnej opinii o działaniach naszych Oddziałów.
Koledzy z OŚ! Opamiętajcie się! Aleksander Janowski się w grobie przewraca! A co sobie myślą świętokrzyskie czarownice z Łysicy!!!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?