Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Instrukcje znakowania szlaków
Autor: Barin
Data: 2013-06-19 20:13:24

Darku, nie chciałem, żebyś czuł się wywołany do tablicy. Miałem na myśli, że jesteście przykładem dobrej praktyki - skoro przepis jest niekompletny, stosujecie dobry i sprawdzony sposób. Zresztą prawnicy też chyba tak robią, że jeśli jest luka w prawie, to szukają starszego przepisu odpowiadającego danej sytuacji. Pierwsze upadłości państwowych fabryk na początku lat 90-tych były w oparciu o przepisy podpisane przez prezydenta Mościckiego, bo aktualne wówczas przepisy post-PRLu nie opisywały takiej sytuacji. Jest dla mnie jasne, że stosowanie szlaków dojściowych uzupełnia nieopisaną lukę prawną. Poza tym co nie jest zakazane, jest dozwolone!
Ja zresztą jestem zdeklarowanym zwolennikiem szlaków dojściowych. Dopóki nie zakażą ich jednoznacznym stwierdzeniem, nie należy ich likwidować ani w terenie, ani na stronie internetowej. W Czechach ten system sprawdza się doskonale, dlaczego u nas ma być gorzej?
http://www.kct.cz/cms/turisticke-znaceni-kct

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?