Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Przewodnicy wylobbowali...
Autor: Przodownik 1811
Data: 2013-02-21 17:01:08

[cytat]Jarosław Gowin zdradza, która grupa najlepiej wykorzystuje swoje możliwości lobbingowe w Sejmie. W wywiadzie dla "Liberte!" sugeruje, że przy pracach nad ustawą deregulacyjną przewodnicy turystyczni dotarli do klubu PiS i skutecznie wylobbowali korzystne dla siebie stanowisko tej partii.
(...)
Oczywiście, są grupy zawodowe, które świetnie wykorzystują swoje możliwości lobbingowe. Należą do nich, zaskoczę państwa, przewodnicy turystyczni. Dotarli oni do klubu Prawa i Sprawiedliwości i – choć generalnie rzecz biorąc, PiS w sprawie pozostałych zawodów zgłasza poprawki zaostrzające – w stosunku do przewodników złożył poprawkę blokującą deregulację tego zawodu - mówi dalej minister i dodaje, że przewodnicy już wcześniej mieli poparcie SLD, Solidarnej Polski, PSL-u.[/cytat]Więcej > http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/419974,gowin-o-zwiazakach-partnerskich-i-deregulacji-przewodnicy-turystyczni-lobbowali-u-pis.html

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?