Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nowy Regulamin GOT
Autor: Sico2
Data: 2012-10-01 08:55:10

Co do odznaki za wytrwałość, to trzeba mieć przedtem małą lub dużą złotą. Nie trzeba powtarzać całej serii od popularnej po małą złotą. Ale dla upewnienia się , zadzwoniłbym do najbliższego punktu PTTK.

[cytat]Drugie pytanie dotyczy interpretacji starego zapisu mówiącego, że w ramach jednej odznaki nie można zaliczać tej samej trasy w tym samym kierunku. Pytanie dotyczy odznaki Za Wytrwałość. Czy dotyczy wszystkich powtórzeń razem wziętych, czy każdego kolejnego powtórzenia?[/cytat]

§6 ptk.3 "Nie zalicza się punktów uzyskanych na wycieczce odbytej tą samą trasą w tym samym kierunku [u]w toku zdobywania jednego stopnia odznaki[/u]."
Więc jeżeli robisz np. małą złotą i przemaszerujesz jeden szlak w danym kierunku na poczet tej odznaki, punkty za ponowne go przebycie w tym samym kierunku nie będą się liczyły. Chyba, że zaczynasz kolejny sezon i zaczynasz ubiegać się o dużą brązową.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?