Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nowy Regulamin GOT
Autor: foma
Data: 2012-08-22 15:12:44

Mam dwa pytania. Jedno z nich dotyczy zmian w regulaminie. Czy ktoś władny może się wypowiedzieć jak interpretować drugą Małą za Wytrwałosc, tzn czy do jej zdobywania trzeba rozpocząć od początku (Popularna, Mała, Duża), czy też tylko drugie zaliczenie powtórzeń na Wytrwałość.
W ubiegłym roku wysyłając do Krakowa książeczkę do weryfikacji (pierwsza norma Za Wytrwałość dołączyłem list z pytaniem, ale został zignorowany)
Teoretycznie mam kilka lat na interpretację, ale może należy poruszyć ten temat.
Drugie pytanie dotyczy interpretacji starego zapisu mówiącego, że w ramach jednej odznaki nie można zaliczać tej samej trasy w tym samym kierunku. Pytanie dotyczy odznaki Za Wytrwałość. Czy dotyczy wszystkich powtórzeń razem wziętych, czy każdego kolejnego powtórzenia?
A jeżeli wszystkich powtórzeń razem wziętych to czy do Dużej Za Wytrwałosc należy już szukać innych tras, co przy ewentualnej interpretacji, że jedziemy od początku może okazać się dość trudne zarówno do przeprowadzenia, jak i do sprawdzenia (przedstawia się zazwyczaj ostatnie potwierdzania weryfikacji).

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?