Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Punkty GOT - ważne informacje
Autor: Amotolek
Data: 2012-05-13 16:07:31

"Czy oddział PTTK zweryfikuje mi wypełnioną książeczkę bez pieczątek z załączoną płytą CD, na której będzie dokładnie udokumentowany zdjęciami przebieg tras moich wycieczek?"

Dużo tu zależy od weryfikatora. jego podejścia do turysty i oczywiście czy ma sprzęt i potrafi (?!) odczytać płytę CD. W Środkowej Europie, w XXI wieku, w granicach PRL-u bis, nie jest to wiedza powszechna niestety:-(. Na wszelki wypadek zdjęcia czy powinny zawierać datę wykonanie i Twoje fizis w tle!

"..jest problem, bo co w przypadku jeżeli nasze trasy przykładowo przebiegają w znacznej części po terenach niezurbanizowanych, w lesie?"

W swoim czasie proponowałem, żeby w węzłowych punktach turystycznych postawić gustowne budki z blatem, gdzie będzie umieszczona jednoznaczna pieczątka PTTK oraz poduszka z tuszem do zrobienia sobie "odcisku" (oczywiście na łańcuchu, jak łyżka w barze mlecznym na "Misiu" - żeby jej nie skradli:-)).

Projekt do tej pory pozostaje w sferze marzeń;-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?