Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Niejasności związane z OTP
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2012-03-18 23:53:15

Ad.1. Kłania sięznajomośc geografii. Pkt. 6 regulaminu PTP wyraźnie wymienia Góry Świętokrzyskie, które sięgają aż do powiatu radomszczańskiego. :-)
Ad.2. Prawdę powiedziawszy wzór książeczki jest nieco archaiczny. Zazwyczaj wystarczy pieczątka i podpis organizatora wycieczki, natomiast zainteresowany zdobyciem odznaki musi sam wypełnić rubryki z datą, przebiegiem trasy i jej kilometrażem, zanim uzyska potwierdzenie organizatora. Osobiście jestem za oszczędzaniem papieru, a pieczątki zawsze zajmują dużo miejsca i najlepiej przybijać je tak, aby przypadkiem nie zmarnować całej książeczki na jedną wycieczkę. Najważniejsze, aby wszystkie wpisy były przejrzyste i nie było wątpliwości, które potwierdzenia są do której wycieczki.
Ad.3. Oczywiście, że może, chociaż rzadko się zdarza.
Ad.4. Jak najbardziej można pominąć. Na ogół spora część osób woli zwiedzać, stąd limity punktów za zwiedzanie w pkt. 29 i 32 regulaminu.
Ad.5. Przeczytaj pkt. 11 regulaminu, gdzie wyraźnie pisze, że w przypadku tych dwóch stopni można.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?